Design Möbler
1267177
Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen
(Danmark)
Peter hvidt & orla mølgaard nielsen, soffbord, modell fd 516, france & daverkosen, danmark, 1950-/60-tal.

Peter Hvidt & Orla Mølgaard Nielsen, soffbord, modell fd 516, France & Daverkosen, Danmark, 1950-/60-tal.

Bord av teak med klaffar och hylla. Längd 76, bredd 51, höjd 57, total längd 136 cm.

Smärre slitage. Fläckar.

Utropspris
4 000 SEK