Design Konstglas
1267300
Bertil Vallien
(Sverige, Född 1938)
Bertil vallien, skål, glas, kosta boda studio edition 26/90 305881004.

Bertil Vallien, skål, glas, Kosta Boda Studio Edition 26/90 305881004.

Signerad, Boda Studio Edition 26/90 305881004. Underfångsdekor. Diameter 20,5 cm. Höjd 13,5 cm.

Obetydligt ytslitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK