Möbler Hyllor & Bokhyllor
1267437
IKEA
(Sverige, 1943-)
Niels gammelgaard, hylla, "guide", ikea, 1980-tal.

NIELS GAMMELGAARD, hylla, "Guide", IKEA, 1980-tal.

Stomme av lackerat stål. Fyra folierade hyllplan. Längd 170, bredd 33, höjd 159 cm.

Smärre slitage, repor, märken, fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N6

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
8 200
792
936
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (15 bud)
18 okt 10:11
8 200 SEK
18 okt 10:11
8 000 SEK
18 okt 10:10
7 800 SEK
18 okt 10:10
7 600 SEK
18 okt 10:10
7 400 SEK