Skåp fanerat med björk. Invändigt daterat 1939. Nedfällbar klaff, tre lådor. Ett extra hyllplan medföljer. Bredd 130, djup 35, höjd 115,5 cm. Nyckel finns.
Slitage och skador, ett lås saknas.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.