Skåp/bokhylla, Sverige, 1930-tal.

Skåp fanerat med björk. Invändigt daterat 1939. Nedfällbar klaff, tre lådor. Ett extra hyllplan medföljer. Bredd 130, djup 35, höjd 115,5 cm. Nyckel finns.

Slitage och skador, ett lås saknas.

Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Important Timepieces 655

65. Ulysse Nardin, Locle Suisse, kronograf, ca 1945.
Utropspris
25 000 - 35 000 SEK
Budhistorik
22 000

ditt bud
Fair warning
20 000

ditt bud
Aktuellt bud:
22 000 SEK