Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
1267622
Olavi Vaarula
(Finland, 1927-1989)
Olavi vaarula, blandteknik, signerad och daterad -74.

Olavi Vaarula, blandteknik, signerad och daterad -74.

Porträtt, bildstorlek 15,5 x 11,5 cm.

Ej examinerad ur ram. Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
250 EUR