Tiffany & Co, ljusstakar, ett par, sterlingsilver.
Modell 16752. Höjd 13 cm. Vikt ca 400 g
Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Senare gravyr. Den ena ljusmanschetten är itu (ena delen sitter fast i ljushållaren), den andra är hel men sitter fast.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.