Konst Grafik
1267894
Salvador Dalí
(Spanien, 1904-1989)
Salvador dali, färglitografi, signerad och numrerad 28/125.

Salvador Dali, färglitografi, signerad och numrerad 28/125.

"Smugglers'Meeting" Ur: Carmen, 1970. Bladstorlek 65 x 50 cm. (Arches)

Ej examinerad ur ram. Gulnad. Blekt efter tejp.

Michler & Löpsinger 1319.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
11 500
1 126
1 337
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
8
23 nov 15:35
11 500 SEK
23 nov 15:34
11 000 SEK
8
23 nov 15:34
11 000 SEK
23 nov 15:21
10 500 SEK
22 nov 19:26
10 000 SEK