Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
1267918
Olavi Martikainen
(Finland, 1920-1979)
Olavi martikainen, olja på duk, signerad och daterad -67.

Olavi Martikainen, olja på duk, signerad och daterad -67.

Figurer, 34 x 26,7 cm.

Vågigt papper eller duk.

Placering: Mastgatan 4-6, Gamla Hamnen, 00160 Helsingfors - J1

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
250 EUR