Konst Contemporary
1268252
Åke Hedman
(Sverige, Född 1950)
Åke hedman, blandteknik/collage på pannå, signerad och daterad 1976 a tergo.

Åke Hedman, Blandteknik/collage på pannå, signerad och daterad 1976 a tergo.

"Endast en stark försvarsmakt kan uppehålla världsfreden". 120 x 82 cm.

Smärre skrapmärken.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
5 000 SEK