Åke E:son Lindman, fotografi signerad och daterad 1989 a tergo.
"Naturalis", 1988. Vintage. Gelatinsilverfotografi 47,5 x 37,5 cm.
Ett mjukt hanteringsveck nära överkanten, främst synligt i släpljus.
Hörnen med obetydligt slitage och två mjuka.
Det generella intrycket är gott.