Konst Contemporary
1268264
Max Mikael Book
(Sverige, Född 1953)
Max mikael book, olja/blandteknik på pannå, signerad och daterad 2006 a tergo.

Max Mikael Book, olja/blandteknik på pannå, signerad och daterad 2006 a tergo.

"Toonen". 60 x 78 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T204
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

2 dagar 4 timmar
4 000
386
456
Utropspris
25 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 4 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
28 okt 23:44
4 000 SEK
27 okt 22:04
3 800 SEK
27 okt 15:03
2 000 SEK
27 okt 13:02
1 000 SEK