Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Design Möbler
1268317
Spegel, Glas & Trä, 1950/60-tal.
Spegel, glas & trä, 1950/60-tal.

Ram av ek. Etikettmärkt G&T. 95 x 66 cm.

Smärre slitage. Något anlupet glas.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
2 500 SEK