Konst Fotografi
1268365

Lennart Durehed

(Sverige, Född 1950)
Lennart durehed, fotografi signerad och numrerad 4/25 a tergo.

Lennart Durehed, fotografi signerad och numrerad 4/25 a tergo.

"Södermalm". 1976. Gelatinsilverfotografi, bildyta 27,3 x 19,5 cm. Bladstorlek 30,5 x 23,5 cm. Oramad.

Karin Aringer
Karin Aringer
Specialist fotografi och samtida konst
+46 (0)702 63 70 57

Utropspris
4 000 SEK