Möbler Skåp & Byråar
1268677
LÅDFACK, 1800-talets andra hälft.
Lådfack, 1800-talets andra hälft.

Målad. 48 lådor. Längd 185. Djup 53. Höjd 134 cm.

Senare målning. Torrsprickor. Slitage.

Utropspris
12 000 SEK