Möbler Hyllor & Bokhyllor
1268690
SKÄNK, Karl Andersson & Söner, möjligen Roland Wilhelmsson, furu, 1960-70-tal.
Skänk, karl andersson & söner, möjligen roland wilhelmsson,  furu, 1960-70-tal.

Furu. Front med pardörr. Length 89 cm. depth 45 cm. heigth 100 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
2 500 SEK