Smycken Ringar
1268736
Ring, med briljantslipad diamant.

0,67 ct enligt gravyr. Ca Top Wesselton-Wesselton/Vs. 18K vitguld. Stämplad K&EC, Göteborg 1976 Storlek 16,75/53. Vikt 3 gram.

Slitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Slutpris
2 300
23 255
2 788
Utropspris
1 500 EUR
Budhistorik (33 bud)
14
14 jan 15:52
2 300 EUR
13
14 jan 15:50
2 200 EUR
14
14 jan 15:49
2 100 EUR
13
14 jan 15:47
2 000 EUR
14
14 jan 15:47
2 000 EUR