Design Övrigt
1268946
Franca Helg & Franco Albini, taklampor ett par, för Sirrah, Italien, 1960-tal.
Franca helg & franco albini, taklampor ett par, för sirrah, italien, 1960-tal.

Kromad metall. Diameter 39 cm, höjd 30 cm.

Smärre slitage. Spår av tejp invändigt. Ej funktionstestade.

Placering: Mastgatan 4-6, 00160 Helsingfors
Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
+46 (0)739 40 08 16

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

9 dagar 2 timmar
Inga bud
0
0
0
Utropspris
300 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
EUR
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 30 EUR. Läs mer.
Budhistorik (0 bud)