1268981
Figurin, porslin. Meissen, 1800-talets slut.
Figurin, porslin. meissen, 1800-talets slut.

Rokokostil, kvinna hållandes i blombukett. Höjd 33,5 cm.

Slitage. Nagg. Lagningar.

Alexandra Xu
Alexandra Xu
+46 (0)707 15 77 12

Utropspris
6 000 SEK