Design Möbler
1269034

Soffa, 1900-talets mitt.

Soffa, 1900-talets mitt.
Soffa, 1900-talets mitt.
Soffa, 1900-talets mitt.
Soffa, 1900-talets mitt.

Tresits. Fast stoppad rygg och sits. Sitthöjd ca 44. Längd ca 190 cm.

Smärre slitage. Något lösa kantband.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
3 000 SEK