Smycken Övriga
1269322

Diamantkors, 18K vitguld med briljanter och baguetter total vikt 2,89 ct enligt gravyr, ca 4,5 x 3 cm

Diamantkors, 18k vitguld med briljanter och baguetter total vikt 2,89 ct enligt gravyr, ca 4,5 x 3 cm.

Total vikt 13,4 g. Fästanordning för kedja defekt. Behöver förstärkas.

Slitage. Repor. Nagg.

Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Utropspris
16 000 SEK