Hörnskåp, gustaviansk stil, 1800-tal.

Målat skåp med en dörr och bakomliggande hyllor. En låda. Bredd 58, djup 41, höjd 167 cm.

Renoverat och kompletterat. Smärre skador, slitage och lagningar. Nyckel saknas.

Utropspris
2 500 SEK