Design Möbler
1269397
Jonas Lindvall
(Sverige, Född 1963)
Jonas lindvall, pallar 4 st. "oak", skandiform, 2000-tal.

Jonas Lindvall, Pallar 4 st. "Oak", Skandiform, 2000-tal.

Ek. Lister av metall. Sitthöjd 61. Bredd 42. Djup 35 cm.

Smärre slitage. Repor.

Maria Granström
Maria Granström
Tf filialchef Malmö / Private Sales
+46 (0)739 40 08 09

Utropspris
4 000 SEK