1269529
Wilho Sjöström
(Finland, 1873-1944)
Wilho sjöström, olja på duk, signerad och daterad 1944.

Wilho Sjöström, olja på duk, signerad och daterad 1944.

Stugor vid vattenbrynet. 48,5x56 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Wulff
Johan Wulff
Chefsspecialist Konst
+358 (0)50 410 1377

Utropspris
550 EUR