Design Möbler
1269568
Arne Jacobsen
(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar, 4 st, "sjuan", fritz hansen, danmark, 1970.

Arne Jacobsen, stolar, 4 st, "Sjuan", Fritz Hansen, Danmark, 1970.

Svartlackerade. Ben av förkromat stålrör. Stapelbara. Märkta. Sitthöjd 44, höjd 77 cm.

Slitage. Skador. Fläckar. Färgbortfall.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H93
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

3 900
377
445
Utropspris
6 000 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (9 bud)
18 okt 13:38
3 900 SEK
17 okt 18:48
3 700 SEK
14 okt 23:12
3 500 SEK
13 okt 18:55
3 000 SEK
13 okt 14:25
2 000 SEK