Frey Wille, armring, "Ode to Joy of Life Paradise Moonlight", Österrike, ca 2012.
Stelt armband. Polykrom emalj och förgylldmetall. Diva, Joy 460/6 M. Märkt "FREY WILLE Made in Austria". Bredd ca 3,6 cm, inre diameter ca 6,3 cm.
Box och originalkvitto medföljer.
Obetydligt slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.