Design Övrigt
1269878
Lisa Larson
(Sverige, Född 1931)
Lisa larson, väggrelief, stengods, gustavsberg, djupstämplad.

LISA LARSON, väggrelief, stengods, Gustavsberg, djupstämplad.

Dekor av fågel i blomster. 31,5 x 43 cm.

Nagg. Slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK