Trelådig byrå fanerad med mahogny. Skiva av marmor. Beslag och lister av mässing. Bredd 87 cm, djup 51 cm, höjd 83 cm.
Smärre slitage. Nyckel saknas.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10