Möbler Skåp & Byråar
1270191
SKÅP 1940-tal "Haga"
Skåp 1940-tal "haga".
Skåp 1940-tal "haga".
Skåp 1940-tal "haga".

Fanerat med bok och betsad björk, Märkt "Skåp Haga". längd 131, bredd 46, höjd 135 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Repor. Nagg. Märken. Fläckar. Repor. Låsanordning något skadad

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK