Konst Contemporary
1270275
Kjartan Slettemark
(Norge/Sverige, 1932-2008)
Kjartan slettemark, skulptur, blandteknik, signerad och daterad -04.

Kjartan Slettemark, skulptur, blandteknik, signerad och daterad -04.

Med dedikation "Till Göran, Grattis på 60-årsdagen, Kjartan. 35 x 10 cm.

Slitage. Saknar tillhörande ansikte.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK