SMYCKESET sterling silver och bärnsten ca 18 mm, GDH Danmark

Örhängen clips. Längd armband och halsband ca 18 cm och 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Anlupen. Nagg. Repor. Slitage.

Utropspris
3 000 SEK