Smycken Ringar
1270530
Ring, platina, 1 gammalslipad briljant ca 2,5 ct L-M VS, W A Bolin Stockholm 1945, storlek 18,25/58
Ring, platina, 1 gammalslipad briljant ca 2,5 ct l-m vs, w a bolin stockholm 1945, storlek 18,25/58.

Total vikt 4,0 g. Ringskena med förminskningsskena och itusågad.

Slitage. Repor. Nagg. Rondistskada.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - P3
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
74 488
7 294
8 658
Utropspris
45 000 SEK
Budhistorik (22 bud)
17 nov 18:38
74 488 SEK
17 nov 18:38
72 488 SEK
17 nov 18:37
72 400 SEK
17 nov 18:35
70 400 SEK
17 nov 18:35
68 675 SEK