Terry Winters, färglitografier, 1985-1986, 11 st, signerade. Titelbladet numrerat 36/39.
"Folio". Bladstorlek vardera ca 79 x 56 cm.
Ej examinerade ur ram.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10