Zenith, Defy, armbandsur, 37 mm.

Stål, pelxiglas, automatisk, datum, viklås.
Boett nr 819D391, 1808-68
Kaliber 2542PC
Urverkets serienr 6097776.

Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning. Repor på glaset. Ställvis omfattande slitage.

Utropspris
250 EUR
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

443. Andy Warhol, "Marilyn Monroe (Marilyn)".
Utropspris
600 000 - 800 000 SEK
Budhistorik
1 100 000

ditt bud
Aktuellt bud:
1 100 000 SEK