Bang & Olufsen, stereoanläggning, Danmark 1990-tal.
Beosystem 2300
Radio och cd-spelare, Beocenter 2300, höjd 36 cm.
Två golvhögtalare, höjd 110 cm. En vägghögtalare, längd 112 cm. Två fjärrkontroller och manual. Sladdar medföljer.
Ej funktionstestad. Slitage. Smärre skador på tyg.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.