Smycken Ringar
1270680
2 RINGAR 18K guld m 1 rubin och diamanter 8/8 0,02 ct ingraverat, total vikt 4,5 g
2 ringar  18k guld m 1 rubin och diamanter 8/8 0,02 ct ingraverat, total vikt 4,5 g.

Storlek 16,75/53 och 17/54

Slitage. Repor. Nagg.

Placering: Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - C2
Unni Trolle
Unni Trolle
Gemmolog, värderare
+46 (0)762 09 59 81

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

1 300
127
151
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Budhistorik (2 bud)
18 nov 17:15
1 300 SEK
13 nov 18:25
300 SEK