Arne Vodder, stolar , 4 st, Arne Vodder, France & Daverkosen, Danmark 1900-talets mitt.
Stomme i teak. Sits och rygg klädd i tyg. Sitthöjd 45 cm.
Två stolar med spräckt pelare i ryggen. Klädseln med smärre slitage och fläckar. En klädsel med hål.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
6 000 SEK