Design Möbler
1270782

Edvin Helseth, stolar 4 st Trysil sportstugefabrik, 1960-tal.

Edvin helseth, stolar 4 st trysil sportstugefabrik, 1960-tal.

Furu, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage. Fläckar. Märken. Nagg.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK