BRILJANTRING 18K vitguld med briljanter och diamanter 8/8 0,53 ct totalt ingraverat

Total vikt 7,1 g. Storlek 18,25/57,5.

Slitage. Repor. Nagg. Ringskena.

Utropspris
4 000 SEK