1270833
Ljusstakar, ett par, empire, Frankrike, 1800-talets början.
Ljusstakar, ett par, empire, frankrike, 1800-talets början.

Förgyllda ljusstakar med lösa manschetter. Rund fot. Höjd 27,5 cm

Smärre slitage. Bristningar.

Slutpris
13 000
1 273
1 511
Utropspris
8 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
9
23 nov 14:45
13 000 SEK
23 nov 14:07
12 500 SEK
9
23 nov 10:13
12 000 SEK
23 nov 10:13
11 500 SEK
9
22 nov 23:21
11 000 SEK