Design Möbler
1270915
Erik Buch, bardisk för Heltborg möbler, Danmark. 1960-tal.
Erik buch, bardisk för heltborg möbler, danmark. 1960-tal.

Palisander. Laminerad top, rak form, skjutdörrar av glas, fotstöd av metall. Längd 110, djup 40, höjd 115 cm.

Slitage. Repor.

Om Cites

CITES-intyg medföljer

Läs mer om CITES-bestämmelser här

Utropspris
4 000 SEK