Konst Grafik
1271048
Madeleine Pyk, färglitografier 2 st signerade och numrerade 162/250 och 37/250.
Madeleine pyk, färglitografier 2 st signerade och numrerade 162/250 och 37/250.

Kompositioner, bildyta 30 x 21 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK