Konst Skulptur
1271189
Okänd konstnär 1900-tal
Okänd konstnär 1900-tal , skulptur brons.

Okänd konstnär 1900-tal , skulptur brons

Tjurfäktare, längd 30 cm

Bruksslitage.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK