Möbler Speglar
1271256
SPEGEL, Glas Mäster, Markaryd, 1900-talets andra hälft.
Spegel, glas mäster, markaryd, 1900-talets andra hälft.

Spegelram i mässing. 101x81 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
3 000 SEK