Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Modern Art + Design 628  –
Följ auktionen live  ⟩
Konst Contemporary
1271477
Astrid Göransson, olja på duk, signerad och daterad -89.
Astrid göransson, olja på duk, signerad och daterad -89.

Utan titel. 145,5 x 105,5 cm.

Helhetsintrycket är gott. Smärre dukskada från spännram.

Proveniens

Inköpt Liljevalchs vårsalong 1990.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
2 700
264
314
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (4 bud)
16 nov 15:59
2 700 SEK
16 nov 15:59
2 500 SEK
15 nov 23:18
2 000 SEK
13 nov 20:41
1 600 SEK