Sideboard, 1900-talets mitt.

Sideboard, 1900-talets mitt.

Målat sideboard med tre dörrar och lådor. Draghandtag av mässing. Skuren dekor. Dörrspeglar med listverk. Längd 200, djup 53, höjd 105 cm. Nyckel finns.

Smärre slitage. Senare målning. Lås saknas.

Utropspris
5 000 SEK