Design Möbler
1271687
Arne Jacobsen
(Danmark, 1902-1971)
Arne jacobsen, stolar 6 st "myran", fritz hansen, 1995.

Arne Jacobsen, stolar 6 st "Myran", Fritz Hansen, 1995.

Lackerade stolar på fyra förkromade ben. Sitthöjd 44 cm.

Slitage. Repor. Märken. Färgbortfall.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
6 000 SEK