Möbler Skåp & Byråar
1271750
Skrivbyrå 1800-talets andra hälft.

Fanerad med mahogny. Skrivklaff med bakomliggande lådinredning. Bredd 105, djup 48, höjd 101 cm.

Skador. Kompletterad. Nyckel saknas.

Utropspris
3 000 SEK