Smycken Armband
1271851
Armring Stenlya, sterlingsilver med cabochonslipade stenar.
Armring stenlya, sterlingsilver med cabochonslipade stenar.

Stämplad LYA, Stockholm 1968. Inre diameter ca 6 cm. Stenar diameter ca 18 mm. Vikt 49 gram.

Bruksslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
2 500 SEK