Konst Skulptur
1271871
José Luis Sanchez
(Spanien, Född 1926)
José luis sanchez,  skulptur i brons, signerad och numrerad 114/1000.

José Luis Sanchez, skulptur i brons, signerad och numrerad 114/1000.

Komposition. Höjd inkl sockel av plexi ca 14 cm.

Smärre slitage. Anlupen.

Utropspris
3 000 SEK