Fast stoppad klädsel, armstöd och underrede av svartmålat trä, sitthöjd ca 42, längd 78, bredd 78, höjd 80 cm vardera
Bruksslitage. Repor. Senare klädsel. Senare målning. Renoverad.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10